Pchli Targ w MDK 5...


W sobotę 8 października odbyła się druga odsłona pchlego targu w MDK 5. Tym razem wyjątkowo dopisała pogoda, wystawcy, a także odwiedzający nasz pchli targ. Chętni mogli nabyć przedmioty i poszukać "perełek" na 22 stoiskach, które rozstawiły się już z samego rana. 

Pchli targ to okazja do zakupu lub wymiany przede wszystkim rzeczy nam niepotrzebnych lub po prostu używanych. Tak też było i tym razem. Każdy kto się zjawił mógł wybierać wśród zabawek, książek, odzieży, figurek różnej maści czy biżuterii. Były rowerki, deskorolki, wózek dziecięcy, piękne stroje karnawałowe czy dodatki do wystroju wnętrz. Nie zabrakło też gier, puzzli, torebek, a ci co dokładnie obejrzeli stoiska mogli nawet wypatrzeć ekspres do kawy czy łyżwy. 

Nasi młodzi wystawcy uczyli się przedsiębiorczości, "targowania" się, ale przede wszystkim tego, że dając rzeczom drugie życie dbamy o środowisko. Warto dodać, że cały dochód z rezerwacji stolików i pysznej kawy zasili naszą zbiórkę publiczną nr 2022/3933/OR - zbiórkę środków na leczenie 5-letniego Wiktorka. 

Kto przeoczył wydarzenie lub nie dał rady nas odwiedzić, uspokajamy będzie jeszcze nie jedna okazja - śledźcie naszą stronę i fb.


Pchli Targ w MDK 5... Pchli Targ w MDK 5... Reviewed by MDK5 on października 08, 2022 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.