PRACOWNIA KRAWIECKA "CZARY-MIARY"

 Prowadzący: mgr Ewa Świderek

Zapraszamy młodzież w wieku od 12 do 18 lat na ciekawą przygodę z igłą i nitką. Kto jeszcze nigdy nie miał z nimi do czynienia, to teraz będzie mieć taką okazję. Nie ma się czego bać, ponieważ zaczniemy od samego początku.


Co będziemy robić:

- Poćwiczymy, jak wiązać supełki, aby nitka nie uciekała, jakimi ściegami szyć, dowiemy się po co jest fastryga oraz jak przyszyć guziczek, by nam nie odpadł. 

- Przeniesiemy się do świata tkanin, poznamy ich rodzaje oraz zastosowanie.

- Wspólnie nauczymy się jak stworzyć skrzata ze skarpety oraz buta elfa z filcu.

- Sami zaprojektujemy i dowiemy się jak uszyć workoplecak, piórnik czy kosmetyczkę. 

Możemy stworzyć co tylko chcemy, co tylko podpowie nam nasza wyobraźnia!!!

- Będzie również też trochę projektowania oraz będziemy uczestniczyć w akcji SZYCIE JEST EKO i dlatego dowiemy się w jaki sposób wykorzystywać skrawki tkanin i przerobimy stare ubrania na takie, które chcielibyśmy mieć w swojej szafie.

- Stworzymy swój własny oryginalny T-SHIRT z nadrukiem, fartuszek dla mamy lub babci, pluszową zabawkę czy torebkę na ramię. 

- Dowiemy się jak skroić i uszyć spódniczkę z koła. 

- Nauczymy się jak zrobić piękną ozdobną falbankę, kokardę z troczkami oraz wiele innych elementów dekoracyjnych, które będą nas interesować.

Na zajęciach na pewno nie będziemy się nudzić, a więc zapraszamy wszystkich do tworzenia niepowtarzalnych rzeczy oraz na wspaniałą zabawę :)


PRACOWNIA KRAWIECKA "CZARY-MIARY" PRACOWNIA KRAWIECKA "CZARY-MIARY" Reviewed by MDK5 on sierpnia 21, 2020 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.