EXPLORERS - sekcja języka angielskiego

 Prowadząca: mgr Marta Kościuszko


1. Pokonaj barierę językową

Zajęcia są prowadzone w języku angielskim, aby uczeń mógł się w nim „zanurzyć”. Poprzez nieustanny kontakt z językiem obcym, znając kontekst sytuacyjny, uczeń stopniowo oswaja się z danym językiem i zaczyna „myśleć” w tym języku, a dzięki temu z coraz większą łatwością formułować swoje wypowiedzi.


2. Zamień teorię na praktykę

Celem zajęć jest utrwalenie i poszerzenie wiedzy i umiejętności uczniów poprzez ich aktywny udział w zajęciach w formie odgrywania ról, gier, zabaw, piosenek, prezentacji. Ważnym elementem zajęć będzie również wspólne czytanie książek i artykułów, oglądanie krótkich filmów i słuchanie nagrań, dostosowanych do potrzeb i zainteresowań uczniów.


3. Przygotuj się do wakacji

Zakres tematyczny obejmuje obszary życia codziennego, dostarczając niezbędną bazę wiedzy i doświadczeń, dzięki którym uczestnicy zajęć będą mogli swobodnie porozumiewać się z obcokrajowcami, aby zrealizować swoje podstawowe potrzeby (zakupy, wizyta u lekarza, podróż itp.), a także rozmawiać o swoich pasjach i zainteresowaniach, nawiązując nowe znajomości.


kontakt: m.kosciuszko@mdk5.pl 


EXPLORERS - sekcja języka angielskiego EXPLORERS - sekcja języka angielskiego Reviewed by MDK5 on lutego 15, 2024 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.