I i II miejsce naszych zawodników w Wielkopolskiej Otwartej Lidze Karate !

W niedzielę 12 grudnia w Kórniku odbył się pierwszy w tym roku szkolnym turniej z cyklu Wielkopolskiej Ligi Karate. Zawody zostały zorganizowane przez Karate Team Raven Kórnik i wzięło w nich udział około 190 zawodników z całego kraju. W konkurencjach kumite wystartowali dwaj uczestnicy zajęć MDK5, zawodnicy Bushido Bydgoszcz Wojciech Gąsiorowski i Natan Oleszko. 

Indywidualnie Wojciech Gąsiorowski zdobył 1 miejsce w konkurencji 11-12 lat -45kg. W drodze po złoto wygrał wszystkie walki wysoką różnicą punktów. 

Na koniec turnieju rozegrano konkurencje drużynowe. Wojtek i Natan wraz z kolegami z drużyny Bushido Bydgoszcz zdobyli drugie miejsce w kategorii 12-14 lat. W finale chłopcy przegrali jedynie z kolegami klubowymi z Bushido. "

Gratulujemy!!!

I i II miejsce naszych zawodników w Wielkopolskiej Otwartej Lidze Karate ! I i II miejsce naszych zawodników w Wielkopolskiej Otwartej Lidze Karate ! Reviewed by MDK5 on grudnia 13, 2021 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.