ILUSTRACJE wystawa prac Rafała Czwichockiego


W miniony wtorek w MDK 5 odbył się wernisaż wystawy prac pana Rafała Czwichockiego absolwenta Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Na wystawie zostały zaprezentowane ilustracje wykonane do książek dla dzieci. Artysta pokazał głównie prace wykonane dla Domu Wydawniczego RAFAEL oraz wykonane na konkurs organizowany przez Jeronimo Martens.
Każda z serii prac opowiada inną historię i przez to jest nieco inaczej wykonana. Ilustracje są do pewnego stopnia realistyczne, czasem w konwencji komiksowej. Pan Rafał tworzył je z radością i odpowiedzialnością za to, by uwrażliwić młodego czytelnika na piękno i wyrabiać w nim dobry gust. Na wystawie zobaczyć możemy  m.in. prace do książek: „Marcelino, chleb i wino”, „Chcę być świętym” czy „Objawienia Maryjne”.

Zapraszamy tych wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji obejrzeć wystawy do naszej ARTHOL Galerii MDK 5, wystawa będzie czynna do 3 stycznia 2020.
FOTO

ILUSTRACJE wystawa prac Rafała Czwichockiego ILUSTRACJE wystawa prac Rafała Czwichockiego Reviewed by MDK5 on grudnia 12, 2019 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.