Alex Kardyś najlepszym zawodnikiem w sezonie na liście do lat 11 Polskiego Związku Szermierczego🤺🥇

Alex Kardyś został najlepszym 11-latkiem w Polsce wygrywając listę klasyfikacyjną Polskiego Związku Szermierczego. Na ten olbrzymi sukces Alex pracował cały rok. Na początku swojej drogi do zwycięstwa Kardyś zajął drugie miejsce w jednym z największych turniejów w Europie, Challenge Wratislavia🥈. W następnym turnieju zaliczył małą wpadkę, zajmując 10 miejsce w Pucharze Ziem Północnych w Szczecinie. Następnie przyszedł czas na turniej w Gdańsku. Tam młody zawodnik UKS MDK 5 nie miał już sobie równych🥇. To była szybka rehabilitacja za turniej w Szczecinie. W kolejnych turniejach Alex stanął trzy razy na najniższym stopniu podium: Europejski Festiwal Szermierki🥉, Toruńska Katarzyna🥉i Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy🥉. Po tych turniejach miał już zapewniony tytuł najlepszego 11-latka. Formalności dopełnił 7 grudnia we Wrocławiu, zajmując 7 miejsce w Międzynarodowym Turnieju Młodzików.
Oficjalna dekoracja zwycięzcy odbędzie się w marcu podczas Międzynarodowego Turnieju Challenge Wratislavia.
OGROMNE GRATULACJE👏👏👏

Alex Kardyś najlepszym zawodnikiem w sezonie na liście do lat 11 Polskiego Związku Szermierczego🤺🥇 Alex Kardyś najlepszym zawodnikiem w sezonie na liście do lat 11 Polskiego Związku Szermierczego🤺🥇 Reviewed by MDK5 on grudnia 12, 2019 Rating: 5