Worek medali dla florecistów MDK 5 w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego

W czwartek 16 listopada w Toruniu odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego we florecie. Nasi zawodnicy zdobyli 9 miejsc na podium!!!

Złoto we florecie chłopców KATEGORIA MŁODZIK zdobył Igor Głowiński. Na drugim miejscu uplasował się Wiktor Woźniak. Na najniższym stopniu podium stanął Jakub Becella. W top8 uplasował się Patryk Kowalski.

Złoto we florecie dziewcząt KATEGORIA DZIECI zdobyła Natalia Buda. Na trzecim miejscu stanęła Lidia Matuszewska.

Drugie miejsce we florecie dziewcząt KATEGORIA MŁODZIK  wywalczyła Oliwia Buda. Na najniższym stopniu podium stanęła Barbara Moś.

We florecie chłopców KATEGORIA DZIECI 3 miejsca zdobyli Kacper Dziewiątkowski oraz Oliwier Malinowski. W top 8 znalazł się jeszcze Stanisław Konieczka.