Puchar Europy Kadetów w Budapeszcie i Złoto w drużynie dla Oli Nowakowskiej

Pierwszego dnia zawodów  (11.11.23) odbył się turniej indywidualny mężczyzn i zmagania drużynowe kobiet, w których reprezentacja Polski w składzie: Natasza Kuś🇵🇱 (D’artagnan Ursynów), Hanna Wojtas (UKS GSS), Michalina Bartol (Warta-Muszkieterowie Poznań) oraz nasza Aleksandra Nowakowska okazały się być najlepsze tego dnia i wywalczyły złoty medal Drużynowego Pucharu Europy.

Polska III z Teresą Moś w składzie wywalczyła 15 miejsce.

W turnieju indywidualnym Szymon Głowiński oraz Alex Kardyś po eliminacjach grupowych wygrali walki o wejście do top128, po czym nie przeszli walki pucharowej w 1/64 finału.

W turnieju męskim startowało ponad 300 zawodników.

Następnego dnia (12.11.23) rozegrano turniej indywidualny kobiet oraz drużynowy mężczyzn.

Aleksandra Nowakowska oraz Teresa Moś zakończyły turniej na 1/32 finału.

Najlepiej z reprezentacji Polski spisała się Natasza Kuś (D’artagnan Ursynów), która zajęła drugie miejsce.

Polska III w składzie z Szymonem Głowińskim zakończyła turniej na 15m., a drużyna Polska V w składzie z Alexem Kardysiem na 37m.

37 Polska V

Wszystkim zawodnikom gratulujemy uzyskanych wyników!!!

Puchar Europy Kadetów w Budapeszcie i Złoto w drużynie dla Oli Nowakowskiej Puchar Europy Kadetów w Budapeszcie i Złoto w drużynie dla Oli Nowakowskiej Reviewed by MDK5 on listopada 12, 2023 Rating: 5