Warsztaty muzyczne, choreograficzne KOOPERACJE FORDON 2023

Miło jest nam poinformować, że wracamy do Was z tytułem naszego widowiska teatralno – muzycznego pt. „O czym ptaki śpiewają”, które niebawem znów zaprezentujemy na deskach Teatru Kameralnego w Bydgoszczy. 

Po raz kolejny udało nam się pozyskać dofinansowanie w ramach Programu Kooperacje Fordon 2023 na projekt pn. „Dzieci – dzieciom –„O czym ptaki śpiewają” – widowisko teatralno – muzyczne”. Kwota dofinansowania wynosi 14 000 zł.

Za nami pierwsze warsztaty muzyczne z Piotrem Schutta i Djembe Warriors na bębnach afrykańskich oraz warsztaty choreograficzne z aktorką Teatru Kameralnego Katarzyną Kłaczek, które odbyły się w dniach 28-29 kwietnia. Okiem obiektywu patrzył na nas niezawodny jak zawsze Tomasz Hoppe aka Fitch, natomiast okiem kamery śledził nas specjalista Teatru Kameralnego ds. DTP i multimediów Radosław Drygas, którego efekty pracy będziecie mogli zobaczyć niebawem. Projekt realizowany jest przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 5 ze środków Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy w ramach programu Kooperacje - Fordon 2023.Warsztaty muzyczne, choreograficzne KOOPERACJE FORDON 2023 Warsztaty muzyczne, choreograficzne KOOPERACJE FORDON 2023 Reviewed by MDK5 on kwietnia 30, 2023 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.