Międzynarodowy Dzień Szczęścia obchodziliśmy z Mariuszem Kędzierskim :)


20 marca - w dniu, w którym obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Szczęścia mieliśmy zaszczyt gościć znanego artystę, rysownika oraz mówcę motywacyjnego, pana Mariusza Kędzierskiego. Pan Mariusz opowiedział historię swojego życia - chłopaka, który urodził się bez rąk i mimo to pokonując wiele przeszkód zawalczył o swoje marzenia i stał się znanym i cenionym na całym świecie rysownikiem, wielokrotnie nagradzanym za swój talent. 

Pan Mariusz od ponad 10 lat rysuje profesjonalnie, wziął udział w wielu zbiorowych i indywidualnych wystawach w Polsce, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Turcji i na Tajwanie. W 2018 roku wygrał The Global Art Award w kategorii „Realizm” oraz nagrodę dla Artysty Roku Na Świecie The Global Art Award 2018 pokonując pełnosprawnych artystów z całego świata. 

Obecnie pan Mariusz występuje przed ludźmi zarówno młodymi jak i starszymi, żeby inspirować, pokazywać jak wbrew ograniczeniom zawalczyć o swoje marzenia i przekonuje historią swojego życia, że największe ograniczenia tkwią w naszych głowach. Dziękujemy panu Mariuszowi za piękne spotkanie i ogrom pozytywnej energii:)


Międzynarodowy Dzień Szczęścia obchodziliśmy z Mariuszem Kędzierskim :) Międzynarodowy Dzień Szczęścia obchodziliśmy z Mariuszem Kędzierskim :) Reviewed by MDK5 on marca 20, 2023 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.