Premiera monodramu "Jordan" w wykonaniu Patrycji Mleczek

We wtorek 21 lutego w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszczy odbyła się premiera monodramu "Jordan" w wykonaniu Patrycji Mleczek, uczestniczki zajęć teatralnych Studio Warsztat TeatrMdk5. 

"Jordan” jest opowieścią o zbuntowanej nastolatce, która w swojej młodzieńczej nonszalancji ucieka z rodzinnego miasteczka od przemocowej rodziny pełna nadziei na szczęśliwe życie. Konsekwencją jej niedojrzałych  wyborów będą: strach, upokorzenie oraz śmierć. Jest to prawdziwa historia – relacja współwięźniarki spisana przez dramaturżkę Annę Reynolds oraz Mojrę Buffini, która jako pierwsza zagrała rolę Shirley Jones. Tym razem tytułową postać wcieliła się 19 letnia Patrycja Mleczek. Młoda aktorka od trzech lat zdobywa doświadczenie sceniczne kształcąc się w  Teatrze Studio Warsztat działającym w Młodzieżowym Domu Kultury nr 5 w Bydgoszczy oraz w zespole teatralnym SZTOS w Warszawie.


reż. Małgorzata Chojnowska-Wiśniewska

Gratulujemy! 

fot. kpck.pl 

Premiera monodramu "Jordan" w wykonaniu Patrycji Mleczek Premiera monodramu "Jordan" w wykonaniu Patrycji Mleczek Reviewed by MDK5 on lutego 22, 2023 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.