Sukcesy studia wokalnego MDK5

W miniony weekend soliści Studia wokalnego MDK5 odnieśli sukcesy biorąc udział w konkursach.

W sobotę 26 listopada Dorotka Jankowska zakwalifikowała się do II etapu Ogólnopolskiego Konkursu im. Stanisława Jopka z utworami zespołu "Mazowsze". Wykonała pieśni "To i hola" oraz "Gęś wodą". Przesłuchania odbywały się w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszczy.

Natomiast w niedzielę 27 listopada wokaliści wykonali utwory nieżyjących artystów podczas konkursu "Piosenki Niezapomnianej" organizowanego przez MDK 2 w Bydgoszczy. Soliści zaprezentowali się w następującym repertuarze: Malwina Ziółkowska  zaśpiewała "Parasolki" z rep. Marii Koterbskiej, Miłosz Srokowski zaprezentował się w piosence "Lubię wracać tam" z rep. Zbigniewa Wodeckiego, a Nadia Orszt wykonała "Nad wszystko uśmiech Twój" z rep. Zbigniewa Wodeckiego. 

Jury w składzie: Mirosława Jurgiel, Dorota Górska, Justyna Musali, Marianna Murawska oceniło niemal 40 prezentacji. Wśród nagrodzonych znaleźli się Malwina Ziółkowska zajmując II miejsce w kategorii klas I-IV. Natomiast Miłosz Srokowski zdobył wyróżnienie w kategorii szkół ponadpodstawowych.

Serdecznie gratulujemy!!!
Sukcesy studia wokalnego MDK5 Sukcesy studia wokalnego MDK5 Reviewed by MDK5 on listopada 27, 2022 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.