Koncert "Cameraty Fordońskiej" w Strzelcach Górnych

W niedzielę 26 czerwca Młodzieżowa Orkiestra Camerata Fordońska wystąpiła w Strzelcach Górnych w koncercie muzyki klasycznej pt. „Odkryć gminę Dobrcz na weekend”.

Mimo dużego upału młodzież wspaniałe się zaprezentowała wykonując poważny i wymagający repertuar m.in. zabrzmiało Libertango Astora Piazzolli, Walc z filmu Ziemia Obiecana Wojciecha Kilara oraz Koncert skrzypcowy „Wiosna” Antoniego Vivaldiego. Występ zakończyło Trio Mini Camerata o nieco cięższych brzmieniach takich jak Metalica, Royal Blood.


Młodzież została nagrodzona wielkimi brawami, a niespodzianką były nagrody oraz słodkie upominki.


Od  2015 roku Camerata Fordońska współpracuje ze Stowarzyszeniem na rzecz rozwoju wsi Kozielec i okolic i jest zapraszana do udziału w koncertach promujących tę piękną okolicę. Jesteśmy szczęśliwy, że nasza współpraca zaowocowała pięknymi koncertami w tak malowniczym plenerze, za co szczególnie dziękujemy organizatorom, a zwłaszcza Pani Lidii Pastuszak 💚Koncert "Cameraty Fordońskiej" w Strzelcach Górnych Koncert "Cameraty Fordońskiej" w Strzelcach Górnych Reviewed by MDK5 on czerwca 26, 2022 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.