"Duet II" autorska wystawa Agaty Ostrowieckiej i Michaliny Skiby


 W przeddzień Święta Kobiet, 7 marca 2022 roku, w Arthol Galerii MDK5, odbyło się otwarcie wystawy „Duet II”, której bohaterkami są Michalina Skiba i Agata Ostrowiecka, wychowanki z pracowni Jana Zyśk. 

Na swojej pierwszej poważnej wystawie autorki zaprezentowały dotychczasowe prace głównie rysunkowe, zarówno te, które powstały w pracowni jak również w innych miejscach, np. w szkole, w zaciszu zeszytowych kartek. 

Tak było w przypadku Michaliny, która doskonaliła swoje umiejętności rysunkowe w przerwach między lekcjami. Agata natomiast swoje niezwykle dopracowane i staranne rysunki często zabierała z pracowni do domu, aby tam nadać im ostateczny kształt. 

Kameralne spotkanie zainteresowało obecnych w naszej placówce uczestników zajęć, którzy chcieli poznać autorki wystawy. Zobaczyli dwie niezwykle skromne, ciche i nieśmiałe koleżanki z MDKu i wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem umiejętności i prezentowanych prac. Wystawa czynna do końca marca. Zapraszamy! 😊"Duet II" autorska wystawa Agaty Ostrowieckiej i Michaliny Skiby "Duet II" autorska wystawa Agaty Ostrowieckiej i Michaliny Skiby Reviewed by MDK5 on marca 09, 2022 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.