Szymon Mlicki z kwalifikacją na Mistrzostwa Europy Kadetów!


Nasz zawodnik swoimi dobrymi wynikami w zawodach ogólnopolskich oraz w cyklu Pucharów Europy zagwarantował sobie start w Mistrzostwach Europy do lat 17 odbywających się w włoskiej Foggii. Jest to za razem pierwsza kwalifikacja na zawody tej rangi w historii naszego klubu. W  czwartek 14 lutego odbyło się oficjalne wręczenie Listu Gratulacyjnego dla Szymona przez Panią Jolantę Wawrzonkowską - Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury nr 5) oraz Panią Hannę Grześkowiak - Prezesa UKS MDK 5 Bydgoszcz i Kujawsko-Pomorskiego Związku Szermierczego.
Turniej indywidualny odbędzie się 22 lutego, a  25 lutego Szymon wystartuje w turnieju drużynowym, gdzie wraz z kolegami z Kadry Narodwej: Adamem Podralskim, Adamem Jakubowskim (obaj UKS Atena Gdańsk) oraz Mateuszem Biedrzyckim (AZS-AWF Warszawa) będą walczyli o jak najlepszy wynik. Szymon w Mistrzostwach Europy będzie startował pod czujnym okiem Trenera Kadry Narodowej Juniorów - Tomasza Ciepłego oraz Trenera UKS MDK 5 Bydgoszcz - Adriana Przednowek.
Gratulujemy kwalifikacji i życzymy powodzenia!!!

Szymon Mlicki z kwalifikacją na Mistrzostwa Europy Kadetów! Szymon Mlicki z kwalifikacją na Mistrzostwa Europy Kadetów! Reviewed by MDK5 on lutego 20, 2019 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.