Szymon Mlicki tuż za ćwierćfinałem...

W sobotę 9 lutego sześciu zawodników naszego klubu rywalizowało na planszach Areny Ursynów w Pucharze Europy o Floret Witolda Woydy. Bardzo dobry rezultat uzyskał Szymon Mlicki, który zajął dziewiąte miejsce, które było najlepszym wynikiem wśród reprezentantów Polski. Do ćwierćfinału zabrakło jednego trafienia. Udany start odnotował również Kamil Tomeczek, który uplasował się na 50 miejscu. Cały turniej padł łupem reprezentantów Francji, którzy zajęli wszystkie miejsca na podium. Zwycięzcą turnieju został Paul Antoine De Belval.
136. Kulski Karol
W niedzielę odbył się turniej drużynowy. Tuż za podium znalazła się reprezentacja Polski, w której walczył m.in. Szymon Mlicki (UKS MDK 5). Na 12 miejscu uplasowała się drużyna UKS MDK 5 w składzie Igor Bołdziło, Paweł Firch, Kamil Tomeczek, Filip Koguc.