Zapraszamy w grudniu do MDK 5...

  • 01.12.2018 r., Arthol Galeria, godz. 10.00
"Kiermasz dla Ady" -  zbiórka publiczna na leczenie Adrianny Bujak
To kolejne wydarzenie  w MDK-u, poświęcone naszej wychowance Adzie, chorującej na nowotwór. Zapraszamy dzieci, młodzież i ich rodziny na jedyny w swoim rodzaju kiermasz. Będzie można wziąć udział w warsztatach plastycznych i muzycznych, spróbować zatańczyć zumbę , wyleczyć pluszowego misia, czy pomalować na wesoło swoją buzię. Wszystkie zebrane w tym dniu pieniądze będą przekazane na leczenie Ady. Serdecznie zapraszamy!

  • 06.12.2018 r., Arthol Galeria, godz. 18.00
"Na szlaku fordońskich zabytków techniki i architektury przemysłowej" w ramach Roku Bydgoskiego Dziedzictwa Przemysłowego – wernisaż wystawy.
Podsumowanie  przedsięwzięcia  o charakterze miejskim  łączącym szereg spotkań warsztatowo – plenerowych. Tematem przewodnim jest bydgoska architektura budynków poprzemysłowych. Udział w nim wzięli wychowankowie sekcji plastycznych Jana Zyśka, sekcji multimedialnej Piotra Kieruja, sekcji fotograficznej Agaty Faszczy oraz KOŁO Fotograficzne Teoria w Praktyce z MDK nr 4, Koło fotograficzne  Kreatywnej Fotografii  i uczniowie klasy II F z Technikum Fotograficznego i Multimediów Zespołu Szkół Chemicznych im. Ignacego Łukasiewicza w Bydgoszczy.
Przy okazji  podziwiania wystawy, będzie można nabyć kartki świąteczne "Od Świętego Mikołaja", wykonane przez uczestników sekcji fotograficznej MDK 5. Uzbierane pieniądze zostaną przekazane na cele charytatywne – leczenie Ady Bujak.
Wystawa czynna do 04.01.2019 r.

  • 11.12.2018 r., Arthol Galeria, godz. 16.30
"Świąteczne rękodzieło"– wystawa sekcji plastycznych
Na wystawie zaprezentowane zostaną wyjątkowe ozdoby świąteczne wykonane różnymi technikami przez dzieci i zaproszonych artystów.
Wystawa czynna do 04.01.2018 r.

  • 12.12.2018 r., s.18 , godz. 17.00
"Świąteczne opowieści" -  rodzinne spotkanie integracyjne
Sekcja gier i zabaw teatralnych z elementami bajkoterapii serdecznie zaprasza dzieci wraz z rodzicami na czytanie bajek związanych z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia. Swoje ulubione historie świąteczne czytać i opowiadać będą rodzice oraz dziadkowie naszych najmłodszych wychowanków.

  • 18-19.12.2018, Fordońska Piwnica ARTMUZA 5, godz. 9.00 -13.00
"Lulajże Jezuniu" - koncerty w ramach projektu pn. "Na polską nutę".
Grudzień to okres radosnego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. W czasie  koncertu usłyszymy wiele pięknych, znanych kolęd i pastorałek. A na dzieci czekać będzie wyjątkowy i długo wyczekiwany gość.
Projekt realizowany przez Stowarzyszenie Fordońska Piwnica Artmuza 5 we współpracy z MDK 5, współfinansowany przez Miasto Bydgoszcz
Rezerwacja : Monika Litwin – Dyngosz tel. 604148144 

  • 20.12.2018,  Sala widowiskowa przy ul. Piwnika Ponurego 10, godz. 17.30   
"W ten zimowy, świąteczny czas..."  – koncert kolęd 
W tym wyjątkowym okresie świąteczno – noworocznym zapraszamy mieszkańców Fordonu i okolic na koncert. Będzie można usłyszeć polskie kolędy i pastorałki w tradycyjnych jak i nowych aranżacjach, w wykonaniu wychowanków sekcji muzycznych MDK 5.
Zapraszamy do wspólnego kolędowania🎅
Wstęp wolny.Zapraszamy w grudniu do MDK 5... Zapraszamy w grudniu do MDK 5... Reviewed by MDK5 on grudnia 01, 2018 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.