Kiermasz dla Ady...W minioną sobotę w MDK 5 odbył się charytatywny Kiermasz  dla Ady!
Celem tej akcji była zbiórka pieniędzy na pomoc dla tancerki Stylers Dance Studio MDK 5 Adrianny Bujak, która zmaga się z chorobą nowotworową. Podczas kiermaszu można było nabyć niezwykłe rzeczy między innymi: świąteczne dekoracje, poduszki, pluszowe psiaki, krasnale, kartki świąteczne i wiele innych. Odwiedzający MDK 5 mogli skosztować słodkości z kawą czy herbatą, które przygotowali tancerze wraz z rodzicami.


Dla najmłodszych uczestników spotkania przygotowane były działania plastyczne, malowanie twarzy, zabawy ruchowe oraz szpital pluszowego misia, gdzie można było sprawdzić stan zdrowia swojego pluszowego przyjaciela.

Kiermasz odwiedził również sam Święty Mikołaj, z którym można było zrobić sobie zdjęcie i przekazać mu zamówienie na prezenty pod choinkę. Wszyscy chętni, na przygotowanej tablicy, mogli złożyć Adzie życzenia i napisać kilka słów od siebie.


Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, wyniki zbiórki poznamy po 10 grudnia :)


Z całego serca dziękuję Rodzicom i Przyjaciołom zaangażowanym w prace związane z przekazanymi rzeczami i wypiekami, Tancerzom oraz Nauczycielom MDK 5 za pomoc i wsparcie w organizację kiermaszu.
Agnieszka Sikorska

Kiermasz dla Ady... Kiermasz dla Ady... Reviewed by MDK5 on grudnia 03, 2018 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.