ARTHOL GALERIAARTHOL Galeria MDK 5 to nasza przestrzeń wystawiennicza. W myśl hasła „Razem Odkryjemy Twoje Talenty” prezentujemy w niej  dokonania naszych wychowanków działających w sekcjach plastycznych, ceramicznych, fotograficznych, graficznych oraz multimedialnych. Można w niej obejrzeć również wystawy tematyczne. Galeria otwarta jest na amatorów, twórców nieprofesjonalnych oraz osoby profesjonalnie zajmujące się sztuką. Gościliśmy w niej wielu artystów profesjonalnych z Bydgoszczy i regionu oraz artystów z Serbii.  W ARTHOL  Galerii odbywają się także warsztaty plastyczne, integracyjne i  rodzinne, koncerty kameralne oraz  prezentacje teatralne i inne wydarzenia. Prezentujemy  prace uczniów z innych placówek naszego miasta i nie tylko. Jesteśmy otwarci też na współpracę i propozycje artystyczne.

Kontakt: m.mrozinska@mdk5.pl,  tel. 52 348 50 02Niestety obecna sytuacja epidemiczna spowodowała, że nie możemy organizować wystaw i pozostałych działań artystycznych w przestrzeni galerii dlatego zapraszamy na nasze wirtualne wystawy :)

Nasze propozycje w roku szkolnym 2020/2021
Ptaki - wystawa prac Kuby DominiakaRajski ogród - wystawa prac plastycznych i ceramicznych uczestników zajęć MDK 5


Ceramika wiosenna - wystawa prac uczestników zajęć ceramicznych MDK 5


Duet - wystawa Karoliny Michalskiej i Agnieszki Galij


Śladami zwierząt -wystawa uczestników zajęć plastycznych prowadzonych przez Jana Zyśka


Ceramiczne Podsumowanie Roku 2020


Świąteczna ceramika - wystawa prac uczestników zajęć ceramicznych prowadzonych przez Joannę Jóźwicką
    Wirtual - wystawa prac uczestników zajęć sekcji Podstawy grafiki oraz Malograf prowadzonych przez Jana Zyśka, MDK 5 grudzień 2020

    ARTHOL GALERIA ARTHOL GALERIA Reviewed by MDK5 on kwietnia 01, 2020 Rating: 5
    Obsługiwane przez usługę Blogger.