Małe stópki, wielkie emocje – taneczna uczta przedszkolaków w MDK 5

W środę 23 kwietnia w Młodzieżowym Domu Kultury nr 5 odbyła się kolejna edycja Przeglądu Tanecznego Twórczości Przedszkolaków. Oryginalne choreografie w różnych stylach tanecznych zaprezentowali młodzi artyści z bydgoskich placówek:

- Przedszkola Niepublicznego "Polanka",

- Przedszkola Niepublicznego "Źródełko",

- Przedszkola Niepublicznego "Ekolaki",

- Przedszkola Niepublicznego "Tatrzański las",

- Przedszkola Niepublicznego "O to chodzi",

- Przedszkola Niepublicznego "Figielek",

- Klubu Malucha z MDK5.


Ogromną niespodzianką była wizyta Minionka, który porwał do tańca nie tylko dzieci. Wszystkie placówki otrzymały rzeczowe nagrody sponsorowane przez Radę Osiedla Nowy Fordon oraz Fordońską Spółdzielnię Mieszkaniową. Młodym artystom życzymy wielu sukcesów i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.

Małe stópki, wielkie emocje – taneczna uczta przedszkolaków w MDK 5 Małe stópki, wielkie emocje – taneczna uczta przedszkolaków w MDK 5 Reviewed by MDK5 on kwietnia 24, 2025 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.