Udany start młodych szermierzy w Pucharze Ziem Północnych w Szczecinie

W czasie, gdy seniorzy walczyli o tytuł Mistrza Polski w Warszawie, młodsi adepci szermierki rywalizowali w dniach 6-7 kwietnia w Szczecinie na Pucharze Ziem Północnych.

Najlepiej z bydgoszczan spisali się: Natalia Buda i Igor Głowiński, którzy wygrali swoje kategorie wiekowe. Miejsce na podium zajęli również: Wiktor Woźniak, Stanisław Konieczka i Wiktor Gałązka.

Na ćwierćfinale zakończył turniej Kuba Becella. Miejsca w top16 wywalczyli: Barbara Moś, Lidia Matuszewska, Patryk Kowalski, Kacper Dziewiątkowski, Oliwier Malinowski i Paweł Sowiński.

Zawodnicy podczas turnieju wspierani byli przez duet trenerski: Szymon Mlicki oraz Filip Koguc.