Mikołajkowy Kiermasz Świąteczny za nami...

W minioną sobotę 2 grudnia w MDK5 zorganizowano MIKOŁAJKOWY KIERMASZ ŚWIĄTECZNY. Jak co roku nie zabrakło występów na scenie, a także wielu atrakcji poza nią. Na stoiskach kiermaszowych można było nabyć niezwykłe rzeczy świąteczne i nie tylko. Mogliśmy wesprzeć fundację Fundacja "Mała Trzódka", kupując fantastyczne, ręcznie robione pluszaki, poduszki czy świece. Goście mogli ogrzać się kawą czy herbatą w kawiarence i  skosztować słodkości, które przygotowali rodzice tancerzy Stylers Dance Studio. O rozgrzewający świąteczny barszczyk zadbała dla nas Dobra Knajpka. 
Dla najmłodszych uczestników spotkania czekał świąteczny konkurs plastyczny, kolorowe warkoczyki i zabawy ruchowe. Zaprzyjaźnione Elfy zaprosiły najmłodszych do mikołajowej poczty, gdzie mogli napisać list do Mikołaja. Kiermasz odwiedził Olaf, Minionek i po raz pierwszy lew Bodzio, z którymi można było zrobić sobie zdjęcie i przybić żółwika. 

Nasi najmłodsi mieli okazję nauczyć się zasad pierwszej pomocy i przećwiczyć je  na fantomach przywiezionych przez Ewa Fijałkowska-Tadrowska . Na naszej świątecznej scenie zaprezentowały się wokaliści z zespołów: Bajeczka, Bajka i Fanaberia, Rozśpiewani i ze Studia Wokalnego MDK5. Świąteczne tańce zaprezentowały elfy z grupy Słodziaki oraz kadra MDK5 z dyrekcją na czele. Zakończeniem imprezy było przedstawienie o nowych przygodach Chrupki i Bąbla, przygotowane przez tancerzy i trenerów SDS. Dziękujemy Tancerzom, Rodzicom i Pracownikom MDK5 zaangażowanym w organizację kiermaszu.

Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia za rok Elf Chrupka!

fotorelacja Marek Chełminiak - dziękujemy!


Mikołajkowy Kiermasz Świąteczny za nami... Mikołajkowy Kiermasz Świąteczny za nami... Reviewed by MDK5 on grudnia 03, 2023 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.