Poznajemy Wyszogród - poznaj i Ty! - finał projektu

Wspólny projekt Kujawsko-Pomorskiego Centrum Dziedzictwa w Toruniu oraz MDK nr 5 w Bydgoszczy pt. „Poznajemy Wyszogród – poznaj i ty!” dobiegł końca.W miniony piątek 10 listopada w ramach pikniku edukacyjnego czekało na uczestników zajęć i mieszkańców Fordonu wiele atrakcji. Wspomnieć należy m.in. o wystawie poprojektowej, grze planszowej o Wyszogrodzie, warsztatach modelarskich czy o stoisku rekonstruktorskim. 


Popołudnie było pełne wrażeń, uśmiechów, pokazów, a atmosfera zbliżającego się święta niepodległości nadawała wydarzeniu wyjątkowej oprawy. Mamy nadzieje, że kończący się projekt pozwolił na nowo przybliżyć Wyszogród młodszym i starszym mieszkańcom Fordonu, a nawiązane relacje i partnerstwa zaowocują nie jednym wspólnym projektem.


Wydarzenie dofinansowanie zostało ze środków Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy w ramach programu „Kooperacje-Fordon 2023”.


Wystawa poprojektową będzie można oglądać w MDK 5 do Nowego Roku. Zapraszamy :)
Poznajemy Wyszogród - poznaj i Ty! - finał projektu Poznajemy Wyszogród - poznaj i Ty! - finał projektu Reviewed by MDK5 on listopada 10, 2023 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.