Dzieci Dzieciom...z okazji Dnia Dziecka :)


Nasi wychowankowie Dzień Dziecka spędzili na kolorowym festynie w MDK5. Była Olimpiada sportowa, karaoke, bańki mydlane, błyszczące tatuaże, dmuchana zjeżdżalnia, słodkie desery i wiele innych atrakcji...Oprócz tego, że uczestnicy festynu świetnie się bawili, nie zapomnieli o dzieciach chorych i przyłączyli się do akcji DZIECI DZIECIOM. W tym roku cały dochód z naszej słodkiej kawiarenki przeznaczony został na zakup drobnych zabawek, które trafiły do małych pacjentów Zakładu Radioterapii w Centrum Onkologii w Bydgoszczy. Dzieci dostają taki upominek po zakończonym seansie terapeutycznym w ramach nagrody za współpracującą postawę. Z zebranych funduszy (560 zł) udało się zakupić 142 sztuki małych zabawek, notesików i kolorowanek. 


Dodatkowo dzieci przynosiły wodę mineralną, która wsparła akcję „Kropla wody dla Onkologii Dziecięcej” , organizowanej przez Stowarzyszenie Uśmiech Nadziei Dzieciom. Z Waszą pomocą zebraliśmy 260 butelek wody.  


Nasza akcja jest pięknym gestem od dzieci dla małych bohaterów, którzy dzielnie walczą o lepsze jutro.

Dziękujemy Wam za udział w akcji 💚🙂 i za wsparcie naszych zakupów Riwana - Kraina Zabawek 🙂

Dzieci Dzieciom...z okazji Dnia Dziecka :) Dzieci Dzieciom...z okazji Dnia Dziecka :) Reviewed by MDK5 on czerwca 02, 2023 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.