"2D+3D" wystawa uczestników Pracowni Multimedialnej


W miniony piątek 16 czerwca w Galerii Arthol odbyła się wystawa Pracowni Multimedialnej pt. "2D + 3D" prowadzonej przez Piotra Kieruja. Na wystawie swoje prace zaprezentowało 38 wychowanków z wszystkich grup. 





Prace młodych adeptów grafiki były bardzo różnorodne: od prostych fotomontaży po aplikacje zaprojektowane z zasadami UI systemu aż po grafiki 3D (gry platformowe, modele postaci i środowiska gier). 



Należy podkreślić, że grafiki Pracowni Multimedialnej to nie tylko "ładne obrazki", ale projekty użyteczne, funkcjonalne (np. aplikacje dzięki, którym można poznać barwne życie podróżnika Edmunda Strzeleckiego, zagrać w quiz czy dowiedzieć się ciekawostek na temat przygotowania się do wypraw w góry). Inną atrakcją była możliwość zagrania w gry planszowe przygotowane z okazji roku Mikołaja Kopernika. Najlepiej prace wychowanków po prostu zobaczyć na naszej stronie:

http://multimediamdk5.pl/2023/Raport_2023_Pracownia_Multimedialna_v2.pdf

Dodatkowo na wystawie można było dowiedzieć się, że koncepcja pracy Pracowni Multimedialnej zmienia się i od nowego roku szkolnego 2023/2024 jest ona następująca:

  • 2D + 3D - 2 lata nauki w grupie podstawowej
  • następnie  wychowankowie wybierają specjalizacje

- UI Design

- 3D Design

- Animacja i Motion Design

- Ilustracja i gry planszowe

Możliwa jest również Ścieżka Kariery dla nieco starszych uczestników zajęć

Więcej o nowościach w poniższym linku:

https://xd.adobe.com/view/dcfa66ba-4775-4261-a1c5-23428d34ba09-89a9/

Dziękuję i zapraszam od września po nowe graficzne wyzwania!

Piotr Kieruj


"2D+3D" wystawa uczestników Pracowni Multimedialnej "2D+3D" wystawa uczestników Pracowni Multimedialnej Reviewed by MDK5 on czerwca 16, 2023 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.