XXIV Turniej ,,O Puchar Ursynowa" znakomity występ zawodników UKS MDK 5 🤺

Na ostatni turniej w tym roku zawodnicy UKS MDK 5 wybrali się do Warszawy na XXIV Turniej O Puchar Ursynowa.  W sobotę 17 grudnia startowały dziewczęta. Skromna ekipa MDKu licząca 5 zawodniczek spisała się rewelacyjnie.

W najstarszej kategorii wiekowej złoty medal zdobyła Teresa Moś. Na najniższym stopniu podium uplasowała się Marta Ozga. Bardzo blisko podium była rewelacyjnie walcząca Lena Ķrólak, która zajęła 5 miejsce. Bardzo blisko wejścia do TOP16 była Oliwia Buda, która po zaciętym pojedynku przegrała w priorytecie 11:12.

23. Oliwia Buda

Po sobotnich sukcesach dziewczyn przyszła kolej na chłopców.

Nasz klub reprezentowała 3-osobowa ekipa w składzie: Jakub Becella, Igor Głowiński i Patryk Pocięgiel. Najlepiej spisał się nasz jedyny reprezentant w kategorii dzieci Jakub Becella, który zakończył turniej na drugim miejscu. Kuba wygrał komplet walk w grupie, co dało mu rozstawienie z nr 1. W eliminacji pucharowej Kuba przegrał dopiero w walce finałowej z Kajetanem Pakuła z GSS. Jest to kolejne podium Kuby w tej kategorii.

Również bardzo dobrze spisali się nasi młodzicy. Igor Głowiński i Patryk Pocięgiel po solidnych walkach w grupach i przebrnięciu 1/16 oraz 1/8 finału, musieli uznać wyższość przeciwników w ćwierćfinałach i zakończyli turniej w szerokim finale.

Floret chłopców wyniki:

• Kat. Dzieci (startowało 23 zawodników)

2. Becella Jakub

• Kat. Młodzik (startowało 27 zawodników)

6. Pocięgiel Patryk

8. Głowiński Igor

Wszystkim zawodnikom gratulujemy uzyskanych wyników!!!

XXIV Turniej ,,O Puchar Ursynowa" znakomity występ zawodników UKS MDK 5 🤺  XXIV Turniej ,,O Puchar Ursynowa" znakomity występ zawodników UKS MDK 5 🤺 Reviewed by MDK5 on grudnia 18, 2022 Rating: 5