Zakończenie sezonu tanecznego SDS

Czas biegnie bardzo szybko, niedawno zaczynaliśmy sezon taneczny pierwszymi, wyczekiwanymi turniejami, a już przyszedł czas podsumowań, ponieważ tegoroczny sezon taneczny dobiegł końca... 

Uroczyste zakończenie sezonu tanecznego miało miejsce w hali sportowej SP 67 przy ul. Kromera w Fordonie w poniedziałek 20 czerwca.

Wyjątkowe spotkanie, po przerwie spowodowanej pandemią, ponownie zgromadziło na trybunach ogrom rodziców, gości i przyjaciół Stylers Dance Studio.


W tym sezonie tańczyło ponad 120 tancerzy, którzy tworzyli 7 grup tanecznych grupę SŁODZIAKI, SPID KIDS 2, SPID JUNIOR 2, SPID KIDS, SPID JUNIOR, SPID i SPID OLDERS.  Tancerze wzięli udział w 11 ogólnopolskich turniejach tańca startując m.in. w Toruniu, Legionowie, Błoniu, Obornikach, Brodnicy czy Białych Błotach. Zdobyli w tym sezonie 85 nagród i wyróżnień, ponadto do ścisłych finałów kwalifikowali się aż 154 razy. Mimo wielogodzinnych treningów, licznych pokazów i turniejów tanecznych, tancerze chętnie angażowali się w akcje charytatywne m.in. zorganizowali zbiórkę „Ogrzej bliźniego jak siebie samego”, „Skarpetolandię”, „Kredkowe zbiory” czy zbiórkę książek dla biblioteki. Sezon był bardzo intensywny, udział w wielu zawodach tanecznych, zaangażowane w akcje charytatywne oraz dodatkowe projekty taneczne dostarczyły wiele wspomnień. Ogromna energia i emocje tancerzy, ich zaangażowanie i zjednoczenie, obecność wielu gości na widowni, a na parkiecie zabawa, taniec i wspólna pasja - tak wyglądał ostatni pokaz tancerzy SDS w tym sezonie. Ostatnie dziesięć miesięcy treningów w sali tanecznej pozwoliły nam wywalczyć wiele miejsc na podium, ale przede wszystkim pozwoliły po raz kolejny pokazać, że studio SDS to ludzie, których łączy wspólna pasja, przyjaźń oraz wielka miłość do tańca - to młodzież, rodzice i przyjaciele zaangażowani całym sercem w naszą działalność taneczną. 


SERDECZNIE DZIĘKUJEMY wszystkim przyjaciołom za bezinteresowną, nieocenioną pomoc i wsparcie. Rodzicom za ogromne zaangażowanie, poświęcony czas i fantastyczny doping na trybunach. Szczególne podziękowania dla STbus - Sobieszczański i naszego ulubionego kierowcy Jarosława Zajączkowskiego oraz dla LSV Technika za oprawę świetlną i dźwiękową imprezy. 

Wielkie GRATULACJE dla wszystkich tancerzy za Wasze osiągnięcia, wytrwałość, za wszystkie emocje których nam dostarczacie, za to że dzięki Wam tworzymy STYLERS DANCE STUDIO 

DZIĘKUJĘ Aga Sikorska

Foto Daniel Kryszewski 

Zakończenie sezonu tanecznego SDS Zakończenie sezonu tanecznego SDS Reviewed by MDK5 on czerwca 21, 2022 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.