Akademia Młodych Talentów - I edycja za nami...

W minioną sobotę 28 maja w MDK 5 odbyła się I edycja przeglądu artystycznego pn. Akademia Młodych Talentów. W przeglądzie wzięło udział 13 uczestników - uczniów bydgoskich szkół podstawowych. Dzieci zaprezentowały się w takich dziedzinach jak taniec, śpiew, gra na instrumentach oraz teatr- prezentacja utworów literackich. 

Występom przyglądało się profesjonalne jury, w składzie: p. Katarzyna Lewandowska - wokalistka i nauczyciel, p. Agnieszka Bień- instruktorka teatralna i animatorka kultury oraz p. Piotr Libera- nauczyciel historii i geografii.  Jury każdemu uczestnikowi przekazało słowo wsparcia i zachęty do dalszego rozwijania swoich talentów. 

Publiczność metodą głosowania przyznała nagrodę Zofii Lewandowskiej, która wykonała taniec jazzowy natomiast wszyscy uczestnicy otrzymali za swoje występy upominki. 

W trakcie przeglądu gościnnie wystąpili: Magdalena Lewandowska, która zaśpiewała piosenkę "Ada to nie wypada" oraz dzieci z zespołu Szkół nr 17, które przedstawiły etiudę pantomimiczną "Dzień jak co dzień". 

Gratulujemy wszystkim wykonawcom ich występów i już teraz zapraszamy na kolejną edycję Przeglądu:)


Akademia Młodych Talentów - I edycja za nami... Akademia Młodych Talentów - I edycja za nami... Reviewed by MDK5 on maja 29, 2022 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.