Akcja "OGRZEJ BLIŹNIEGO JAK SIEBIE SAMEGO" zakończona!

W ostatnich tygodniach w naszej placówce trwała zbiórka OGRZEJ BLIŹNIEGO JAK SIEBIE SAMEGO. Z inicjatywy naszej wychowanki, Rada Młodzieży MDK 5 postanowiła włączyć się w działania Bazylika Pomaga, która organizuje akcje na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Miłosierdzia w Bydgoszczy. Tym drobnym gestem z naszej strony chcieliśmy wspomóc piękną inicjatywę pomocy ubogim i starszym. Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się zebrać ogrom darów, między innymi 18 kurtek zimowych, 15 ciepłych swetrów, sporo bluz polarowych, koszul, skarpet, czapek, szalików a nawet kilka par butów. Z całego serca dziękujemy za wsparcie. Jeżeli tak jak my, czujecie radość z pomagania, zachęcamy do włączenia się w działania Bazyliki.

Jeśli masz pomysł lub chcesz się w coś zaangażować, ale nie wiesz jak to zrobić napisz do nas na MŁODZIEŻOWA SKRZYNKA KONTAKTOWA.


Akcja "OGRZEJ BLIŹNIEGO JAK SIEBIE SAMEGO" zakończona!  Akcja "OGRZEJ BLIŹNIEGO JAK SIEBIE SAMEGO" zakończona! Reviewed by MDK5 on listopada 15, 2021 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.