3 medale w turnieju karate "VI Solno Cup" ...

W sobotę 20 listopada 2021 roku w Inowrocławiu odbył się VI Solno Cup. W turnieju wzięło udział prawie 200 karateków z klubów z naszego województwa.

Zawodnicy trenujący w MDK 5 zdobyli 3 medale.

Jeremiasz Szczypiorski wygrał wszystkie walki w kumite białych pasów 8-9 lat -35kg i zajął pierwsze miejsce.

Małgorzata Czerwińska zdobyła brązowy medal w kategorii żółtych pasów 10-11 lat +35kg, a Wojciech Gąsiorowski zajął trzecie miejsce w mocno obsadzonej konkurencji 12-13 lat -50kg (bez podziału na stopień zaawansowania).

Dzień później w Brzozówce w Mistrzostwach Ziemi Dobrzyńskiej o Puchar wójta gminy Obrowo wystartowała Małgorzata Czerwińska i zdobyła pierwsze miejsce w kategorii kumite dziewcząt 10-11 lat.

Zawodnicy trenują w MDK 5 i klubie Bushido Bydgoszcz pod okiem trenera Mariusza Migdalskiego.

Gratulujemy!!!

3 medale w turnieju karate "VI Solno Cup" ... 3 medale w turnieju karate "VI Solno Cup" ... Reviewed by MDK5 on listopada 22, 2021 Rating: 5