II Puchar Polski Juniorów – Poznań 🤺

W minioną sobotę 16 września na planszach poznańskiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza odbył się II Puchar Polski we florecie w kategorii do lat 20. Z grona 6 reprezentantów UKS MDK 5 Bydgoszcz, najlepiej spisał się Kamil Tomeczek, który po wygranych walkach pucharowych w 1/32 oraz 1/16, w walce o wejście do finałowej ósemki, po wyrównanym pojedynku musiał uznać wyższość późniejszego triumfatora turnieju – Mateusza Kwiatkowskiego z KS AZS AWFiS Gdańsk.

Również wysokie – 18 miejsce zajęła Aleksandra Nowakowska. Ola wygrała komplet walk w eliminacji grupowej, co zwolniło ją z pierwszej walki pucharowej. W kolejnej walce Ola musiała się zmagać nie tylko z przeciwniczką, ale również z urazem nogi. Przez co nie udało się wejść do najlepszej 16 turnieju. Miejsca w najlepszej „32” po wygraniu pierwszej walki pucharowej zdobyli również: Jagoda Olszówka oraz Tymon Kowalski. Po eliminacji pucharowej z turniejem pożegnali się Liliana Ścieszyńska oraz Szymon Głowiński. Nasz wychowanek, aktualnie reprezentant KS AZS-AWFiS Gdańsk – Szymon Mlicki zajął 6 miejsce.

70. Głowiński Szymon

Wszystkim zawodnikom gratulujemy uzyskanych wyników!!!

II Puchar Polski Juniorów – Poznań 🤺 II Puchar Polski Juniorów – Poznań 🤺 Reviewed by MDK5 on października 17, 2021 Rating: 5