Wakacje w MDK 5...W czasie wakacji w MDK 5 prawie cały czas coś się dzieje. Organizujemy różne formy wypoczynku na miejscu, ale są również tzw. formy wyjazdowe czyli obozy. 

Oto nasze propozycje na lato. Można podejrzeć co robimy i w co się bawimy :)

BYDGOSKIE PÓŁKOLONIE:

FORMY STACJONARNE dla uczestników zajęć MDK 5:

W warsztatach szachowych wzięło udział 15-tu uczestników „Koła Szachowego” MDK-5 Bydgoszcz. Warsztaty miały na celu zapoznanie dzieci z możliwością gry w szachy Fischera - odmianę szachów, w której figury są umieszczane losowo na pierwszej i ósmej linii. W kolejnym dniu młodzi szachiści zajmowali się szczegółową analizą partii szachowej, podzielonej na trzy części: debiut, grę środkowa i końcówkę. W tym dniu odwiedziła nas ekipa TVP Bydgoszcz w związku z Międzynarodowym Dniem Szachów. Nasi młodzi zawodnicy udzielili wywiadów i odpowiedzieli na pytanie "dlaczego warto grać w szachy?". W kolejnych dniach zajęć miała miejsce symultana szachowa (seans gry jednoczesnej) z komentarzem. W ostatnim dniu miał miejsce konkurs odnajdywania w partii najsilniejszego-najlepszego posunięcia. Konkurs wygrywała osoba, która uzyskała najwyższą liczbę punktów. Zadania były punktowane w zależności od trudności zadania (3,2,1-punkt). Na koniec warsztatów wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni książkami o tematyce szachowej, nagrodami niespodziankami i udali się do pobliskiej lodziarni na lody.
  • WAKACJE Z KARATE – 19 – 23.07.2021 
Głównym celem wakacyjnych zajęć było doskonalenie technik rzutów i podcięć w karate. 
Po wyczerpujących treningach aktywnie spędzaliśmy czas. Uczestnicy zwiedzili m.in. Fordońską Dolinę Śmierci, odbyli wycieczkę po "górkach fordońskich", grali w gry logiczne, a także gry planszowe. Dodatkową atrakcją było wyjście na lody, a zakończenie warsztatów uczciliśmy pizzą.
  • WARSZTATY TANECZNE – 21 – 27.08.2021 
Relacje na https://www.facebook.com/StylersDanceStudio


OBOZY sekcja szermiercza:

  • "Sportowe wakacje" Człuchów 07 – 15.07.2021 
  • Obóz szermierczy Polanica Zdrój 01 – 09.08.2021 
  • Obóz szermierczy Police  17 – 26.08.2021 
Relacje na https://www.facebook.com/szermierkaBydgoszcz/ 

Wakacje w MDK 5... Wakacje w MDK 5... Reviewed by MDK5 on lipca 06, 2021 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.