Czy w duszy gra nam już lato ? - mdkowe koncerty w plenerze

W piątek 18 czerwca na Leśnej scenie MDK 5 odbyły się dwa koncerty. 

Najpierw w koncercie "Z piosenką do lata" zaprezentowali się soliści Studia wokalnego MDK 5 oraz zespół "Iskierki". Wszyscy przygotowani przez panią Natalią Smogulecką.  Usłyszeć mogliśmy zarówno najnowsze hity "Ramie w ramię", "Superhero" jak i znane wszystkim stare polskie przeboje "Radość najpiękniejszych lat", "Moje serce to jest muzyk", czy "Puszek okruszek". Po długiej przerwie w koncertowaniu na żywo nasi artyści mieli małą tremę, jednak doskonale sobie z nią poradzili i skradli serca naszej publiczności. 

W drugim koncercie pn." Co nam w duszy gra" w ramach cyklu "MDK-5 KUŹNIĄ TALENTÓW" w pięknym otoczeniu przyrody zaśpiewała i zagrała młodzież ze Studia Wokalnego "Młodzi zdolni" pod kierunkiem pani Małgorzaty Grabowicz. Klimatyczne utwory, które były udziałem utalentowanych wokalistów i instrumentalistów zabrzmiały w indywidualnych interpretacjach : Dominiki Olejnik, Pauliny Lutostańskiej, Oskara Lubiszewskiego, którym na scenie towarzyszyli: Dominika Janowiak, Zuzanna Majchrzak, Antoni Makowski i Mikołaj Grochowski. 


Brzmienie pięknych głosów wokalnych przy akompaniamencie skrzypiec i pianina pozostawiły u słuchaczy niezapomniane wrażenia. Dodatkowym atutem spotkania był pierwszy od wielu miesięcy koncert z udziałem publiczności.

Dziękujemy za obecność wszystkim rodzicom, opiekunom naszych uczestników oraz przyjaciołom naszej placówki. Do zobaczenia niebawem!!!  

Czy w duszy gra nam już lato ? - mdkowe koncerty w plenerze Czy w duszy gra nam już lato ? - mdkowe koncerty w plenerze Reviewed by MDK5 on czerwca 19, 2021 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.