Turniej szermierczy "O Muszlę Neptuna"...

Najlepiej w niedzielę tj. 9 maja w Gdańsku z zawodników UKS MDK 5 spisała się Marta Ozga, która zajęła drugie miejsce Marta po wygranych walkach w eliminacjach pucharowych, przegrała dopiero w pojedynku finałowym z Kingą Kowalsku z TAF. Miejsce w finałowej ósemce wywalczył jeszcze Patryk Pocięgiel.

Spory niedosyt pozostał po starcie Tymona Kowalskiego. Komplet zwycięstw w eliminacji grupowej dał mu rozstawienie z numerem 1. Niestety Tymon w walce o wejście do „8” przegrał swój pojedynek w priorytecie.

33. Ciempa Karol

Dzień wcześniej w Pucharze Polski Seniorów we florecie kobiet w Gdańsku startowała jedyna nasza reprezentantka Jagoda Olszówka. Jagoda wygrała 2 z 6 walk w eliminacji grupowej, co pozwoliło awansować do eliminacji pucharowej. W pierwszym pojedynku musiała uznać wyższość starszej zawodniczki Malwiny Kołodziejczyk i ostatecznie zajęła 40 miejsce na 55 startujących zawodniczek. Jagoda w tym turnieju zdobyła cenne doświadczenie i punkty na listę klasyfikacyjną seniorów oraz do lat 20 choć ma dopiero 17 lat 👏💪

Wszystkim zawodnikom gratulujemy uzyskanych wyników 👏🔥🤺!!!

Turniej szermierczy "O Muszlę Neptuna"... Turniej szermierczy "O Muszlę Neptuna"... Reviewed by MDK5 on maja 09, 2021 Rating: 5