Trzy stopnie podium dla florecistek UKS MDK 5, Igor od pięciu turniejów nie schodzi "z pudła" 🤺

W miniony weekend (5-6.12.2020) we Wrocławiu odbył się turniej Turniej Dzieci i Młodzików we florecie.

W niedzielę florecistki UKS MDK 5 były nie do pokonania :) zawodniczki wywalczyły aż trzy miejsca na podium Złoto powędrowało do Teresy Moś🥇, srebro do Marty Ozgi🥈 a brąz do Zosi Konieczki🥉. W fazie grupowej Teresa i Marta wygrały wszystkie walki natomiast Zosia przegrała jedną. Kapitalny występ w grupie sprawił, że dziewczyny spotkały się ze sobą dopiero w półfinałach i finale.

21.Liliana Ścieszyńska

W sobotę  startowali chłopcy. Najlepiej z naszych zawodników spisał się Igor Głowiński, który zakończył turnieju na trzecim miejscu. Warto dodać, że jest to piąty turniej z rzędu, w którym Igor zajmuje miejsce na podium 💪🤺🏆. Miejsca w finałowej ósemce wywalczyli jeszcze Tymon Kowalski (kat. młodzik) oraz Wiktor Woźniak (kat. dzieci), który w bratobójczej walce o wejście do szerokiego finału wygrał jednym trafieniem z Patrykiem Kowalskim.