Natan Oleszko z brązowym medalem Ogólnopolskiego Turnieju Karate Olimpijskiego WKF "EMPI Cup"

W sobotę 5 grudnia w Dopiewie k. Poznania odbył Ogólnopolski Turniej Karate Olimpijskiego WKF "EMPI Cup". W konkurencji 10-11 lat +32kg 3 miejsce i brązowy medal wywalczył Natan Oleszko uczestnik zajęć karate MDK 5 i jednocześnie zawodnik klubu Bushido Bydgoszcz. Natan w pierwszej rundzie przegrał z późniejszym zwycięzcą całej konkurencji, co pozwoliło mu na walkę w repasażach, gdzie wygrał 3 walki z rzędu.

GRATULUJEMY 👏👏👏

Natan Oleszko z brązowym medalem Ogólnopolskiego Turnieju Karate Olimpijskiego WKF "EMPI Cup" Natan Oleszko z brązowym medalem Ogólnopolskiego Turnieju Karate Olimpijskiego WKF "EMPI Cup" Reviewed by MDK5 on grudnia 06, 2020 Rating: 5