Kapitalny występ szermierzy w Pucharze Ziem Północnych w Szczecinie 🤺🤺🤺

W przedświąteczny weekend grudnia 19 i 20 grudnia zwodnicy UKS MDK 5 w ostatnim w tym roku turnieju szermierczym, tym razem w Szczecinie.

3 złote🥇, 1 srebrny🥈 i 3 brązowe🥉 medale to dorobek zawodniczek po pierwszym dniu turnieju. 

W kategorii U7 pierwsze miejsce wywalczyła Natalia Buda. Drugie miejsce zajęła Jagoda Klimek, a na najniższym stopniu podium stanęła Anastazja Szymańska. W kategorii U9 brązowy medal zdobyła Basia Moś. W kategorii U11 złoty medal powędrował do starszej z sióstr Moś -Tereski. Brązowy medal zdobyła Zosia Konieczka. W finałowej ósemce znalazła się również Marta Ozga, która zajęła 7 miejsce. Do finałowej ósemki nie udało się wejść Oliwce i Lence, ale należą się dziewczynkom gratulacje za dobre walki. W najstarszej kategorii wiekowej wygrała Jagoda Olszówka. 

Dzień po fantastycznym turnieju dziewcząt, przyszedł czas na chłopców.  Złoty medal w najmłodszej kategorii wiekowej zdobył Kacper Dziewiątkowski. To już drugie pudło naszego walecznego 7-latka. W kategorii U11 brązowy medal zdobył Igor Głowiński, który przyzwyczaił nas już do super wyników. W tej samej kategorii wiekowej, 5 miejsce zajął Patryk Pocięgiel.

W najstarszej kategorii wiekowej trzecie miejsce zajął Kamil Tomeczek. Kamil w walce półfinałowej przegrał w priorytecie z zawodnikiem IKS Leszno. 

WYNIKI turniej chłopców

  • U7

1.Kacper Dziewiątkowski

  • U11

3.Igor Głowiński

5.Patryk Pocięgiel

10.Patryk Kowalski

12.Wiktor Woźniak

  • U14

10.Tymon Kowalski

13.Szymon Głowiński

35.Kacper Czerwiński

39.Mikołaj Kwiatkowski

  • U17

3.Kamil Tomeczek.  

W Szczecinie zdobyliśmy łącznie 10 medali 💪💪💪

Gratulację dla wszystkich zawodników :)

Kapitalny występ szermierzy w Pucharze Ziem Północnych w Szczecinie 🤺🤺🤺 Kapitalny występ szermierzy w Pucharze Ziem Północnych w Szczecinie 🤺🤺🤺 Reviewed by MDK5 on grudnia 20, 2020 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.