I Puchar Polski Juniorów Młodszych we florecie w Gdańsku - porażka to cenna lekcja

Najwyższe miejsce z zawodników UKS MDK 5 Bydgoszcz w turnieju w Gdańsku (12.12.2020) zajął Kamil Tomeczek, który ukończył turniej na 15 miejscu.  Wśród dziewcząt najlepiej spisała się Aleksandra Nowakowska, która uplasowała się na 24 miejscu. Pierwsze punkty w karierze na listach do lat 17 zdobyli: Liliana Ścieszyńska, Szymon Głowiński oraz Alex Kardyś.

Zwycięzcami turnieju zostali: Karolina Żurawska - Toruńska Akademia Floretu oraz Tomasz Gorczyca - UKS Atena Gdańsk.

62. Piasecki Kacper

Nie zawsze, udaję się osiągać satysfakcjonujące wyniki... Przegrane walki traktujemy jako lekcję, aby na następny turniej wrócić silniejszymi 💪🤺🔥

I Puchar Polski Juniorów Młodszych we florecie w Gdańsku - porażka to cenna lekcja I Puchar Polski Juniorów Młodszych we florecie w Gdańsku - porażka to cenna lekcja Reviewed by MDK5 on grudnia 12, 2020 Rating: 5