Taneczne lato w MDK 5 :)W minionym tygodniu tancerze Stylers Dance Studio MDK 5 rozpoczęli wakacyjne treningi. Przez 10 dni młodzi tancerze trenują technikę taneczną, pracują nad kondycją i wytrzymałością. Pod okiem najlepszych trenerów i choreografów, aktywnie spędzają ostatnie dni wakacji. 

Jako pierwsi swoje treningi rozpoczęli najmłodsi tancerze podczas WARSZTATÓW TANECZNO – RUCHOWYCH. Było mnóstwo tańca, różnorodnych choreografii i zajęć kondycyjnych czy siłowych. Młodzi tancerze znaleźli też czas na doskonalenie improwizacji, a także na wiele zabaw sportowo-tanecznych proponowanych przez trenera. 

W tym tygodniu trwają SUMMER DANCE INTENSIVE WORKSHOPS, na których szkolą się tancerze zaawansowani. Przez pięć dni swoją wiedzą, pasją i choreografiami dzielą się z nami najlepsi trenerzy. 

Naszych tancerzy szkolą między innym Aleksandra Papiór, choreograf ze studia BASE DANCE STUDIO w Londynie oraz Sandy Rzeźniczak jedna z najlepszych tancerek w Europie, która szkoli się głównie w Stanach Zjednoczonych i jako pierwsza Polka dostała się do Monster of HipHop w Los Angeles. 

Każdy dzień warsztatów to nowy gość i inny styl taneczny, ten ogrom pozytywnych emocji i mieszanka stylów powodują, że wszyscy tancerze choć zmęczeni, są niesamowicie szczęśliwi i naładowani pozytywną energią! 

Bawimy się tańcem i choreografią, która w połączeniu z mocną muzyką daje nam potężnego tanecznego kopa na nowy sezon taneczny! 


Taneczne lato w MDK 5 :)  Taneczne lato w MDK 5 :) Reviewed by MDK5 on sierpnia 24, 2020 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.