Turniej "13 Kleiner Weißer Bär" w Berlinie na "5" medali ;)

Worek medali szermierzy MDK 5!!! Dwa złote🥇, jeden srebrny 🥈i dwa brązowe 🥉medale, to dorobek szermierzy MDKu  po turnieju ,,13 Kleiner Weißer Bär,, który odbył się w Berlinie. Bydgoszczanie od samego początku dominowali w swoich kategoriach.
W najmłodszej kategorii wiekowej, we florecie dziewcząt, zwyciężyła Tereska Moś! W finale spotkała się z koleżanką klubową Zosią Konieczka. Biało czerwony finał!!!
Blisko wejścia do najlepszej ósemki była Marta Ozga, która zajęła 10 miejsce. W tej samej kategorii, ale we florecie chłopców wysokie 6 miejsce zajął Igor Głowiński.
W najstarszej kategorii wiekowej we florecie dziewcząt złoty medal zdobyła Ola Nowakowska!!!
Na najniższym stopniu podium stanęła Liliana Ścieszyńska!!!🥇🥉. Na 19 miejscu uplasowała się Ula Podhorecka.
We florecie chłopców brązowy medal zdobył Alex Kardyś!!!
W finałowej ósemce znalazł się także Szymon Głowiński (7msc). Na 17 miejscu uplasował się Kacper Czerwiński.
Ogromne gratulacje 💪🤺

Turniej "13 Kleiner Weißer Bär" w Berlinie na "5" medali ;) Turniej "13 Kleiner Weißer Bär" w Berlinie na "5" medali ;) Reviewed by MDK5 on lutego 24, 2020 Rating: 5