Wyjątkowy koncert z okazji Święta Niepodległości i Bydgoskiego Roku Wolności


Koncerty związane z 11 Listopada w Młodzieżowym Domu Kultury nr 5 to już tradycja. Tym razem młodzi artyści, uczestnicy naszych zajęć przygotowali koncert o nieco innym charakterze. Wieczorne spotkanie 9 listopada w Fordońskiej Piwnicy ARTMUZA 5  odbyło się pod hasłem „Lata dwudzieste, lata trzydzieste”. W czasie koncertu rozbrzmiewała muzyka kultowych artystów twórczości międzywojennej, a młodzi wykonawcy zaprezentowali nie tylko intrygujące aranżacje największych przebojów dwudziestolecia, ale także stroje z tamtej epoki.
Zaaranżowaną na międzywojenną kawiarnię przestrzeń Piwnicy Artmuza 5 wypełnili goście, a zainteresowanie było tak duże, że mimo dostawianych co jakiś czas krzeseł wielu z nich wysłuchało koncertu na stojąco.
Brawurowe wykonanie takich utworów jak „Powróćmy jak za dawnych lat”, „Ach jak przyjemnie”, „Seksapil”, „Miłość Ci wszystko wybaczy” czy  „Ada to nie wypada” nagrodzono gromkimi oklaskami, a klimat tamtych pierwszych lat odzyskanej wolności przybliżały historyczne wprowadzenia do piosenek, które przenosiły nas także w atmosferę Bydgoszczy lat dwudziestych.
Wielkie brawa dla wszystkich wykonawców i nauczycieli, którzy przygotowali koncert oraz dla naszej wiernej publiczności, która tak licznie świętowała z nami odzyskanie Niepodległości
Flag: Poland on Facebook 4.0

Wyjątkowy koncert z okazji Święta Niepodległości i Bydgoskiego Roku Wolności Wyjątkowy koncert z okazji Święta Niepodległości i Bydgoskiego Roku Wolności Reviewed by MDK5 on listopada 11, 2019 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.