Puchar Świata Juniorów w Londynie z naszym zawodnikiem w reprezentacji Polski

W dwunastoosobowej reprezentacji Polski, która startowała w pierwszy listopadowy weekend w Pucharze Świata Juniorów we florecie, znalazł się nasz zawodnik Szymon Mlicki.


Szymon po wygraniu 4 walk w eliminacjach grupowych rozstawił się z 67 numerem do turnieju głównego. Przegrał walkę pucharową o wejście do najlepszej "64" z reprezentantem Portoryko Colen Lopez wynikiem 15:11 (było blisko;). Ostatecznie zajął 82 miejsce w stawce 189 zawodników. Pomimo odległej lokaty Szymon może być zadowolony ze swoich walk, był to dla niego pierwszy start w karierze w zawodach tej rangi. 

Puchar Świata Juniorów w Londynie z naszym zawodnikiem w reprezentacji Polski Puchar Świata Juniorów w Londynie z naszym zawodnikiem w reprezentacji Polski Reviewed by MDK5 on listopada 04, 2019 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.