Uroczyste zakończenie sezonu Stylers Dance Studia MDK 5...


Wspólne spotkanie tancerzy, ich rodziców, znajomych i przyjaciół studia odbyło się 17 czerwca w SP 67. Uroczysta Gala Zakończenia Sezonu Tanecznego 2018/2019 zgromadziła całe rodziny tancerzy, wszyscy chcieli wspólnie z nimi podsumować mijający sezon taneczny.

Ostatnie dziesięć miesięcy treningów na sali tanecznej pozwoliły nam wywalczyć wiele miejsc na podium oraz tytuł Mistrza Polski, 5 tytułów Vice Mistrzów Polski, tytuł II Vice Mistrza Polski federacji WADF oraz tytuł II Vice Mistrza Polski Federacji IDO.

Tancerze uzyskali aż 8 nominacji do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy i Świata. Sezon był  bardzo intensywny, udział w wielu zawodach tanecznych, zaangażowane w akcje charytatywne oraz dodatkowe projekty taneczne dostarczyły wiele wspomnień więc było co wspominać. Energia i emocje tancerzy, ich zaangażowanie i zjednoczenie, obecność tylu ludzi okrzyki, brawa i widownia pełna błyskających fleszów tak wyglądał wczorajszy wieczór.

Na scenie swój talent, wyjątkowe umiejętności i pasję  do tańca zaprezentowało siedem grup różnych kategorii wiekowych, najmłodsi tancerze mieli po 3 lata. W tym sezonie przez naszą salę treningową przewinęło się ponad 200 tancerzy, pozostało z nami do końca sezonu blisko 170.
Najmłodsi KROPKI mają od 3 do 4 lat, nieco starsi to KIDSIAKI SŁODZIAKI w wieku 5-7 lat, a mimo krótkiego stażu na parkiecie, już mają na swoim koncie pierwsze zwycięstwo na turniejach tanecznych.

Jako trzecia grupa pokazali się tancerze POCZĄTKUJĄCY, którzy również przygotowali choreografię na finał sezonu. Dalsze prezentacje to tancerze do lat 11 KIDS, juniorzy 12-15 lat grupa SPID JUNIOR, tancerze pow. 15 roku życia grupa SPID oraz najstarsi w kategorii 31+ grupa SPID OLDERS.

Działania SDS to nie tylko zawody, ale również wiele akcji charytatywnych. Najważniejsza w tym sezonie to pomoc dla Ady Bujak naszej koleżanki z parkietu. Było rewelacyjnie, podziękowania, gratulacje, medale i statuetki dla tancerzy, a na koniec wspólny taniec z Adrianną Bujak.

Tancerze Stylers Dance Studio pokazali, że studio tworzą ludzie, których łączy wspólna pasja, przyjaźń oraz wielka miłość do tańca, to młodzież, rodzice i przyjaciele zaangażowani całym sercem w naszą działalność taneczną.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY Dyrekcji Młodzieżowego Domu Kultury nr 5 Pani Jolancie Wawrzonkowskiej i Pani Hanna Grześkowiak, wszystkim przyjaciołom za bezinteresowną, nieocenioną pomoc i wsparcie. Rodzicom tancerzy za ogromne zaangażowanie, poświęcony czas i fantastyczny doping na trybunach.

Szczególne podziękowania dla pana Mariusza Cackowskiego i LSV Technika za niesamowitą oprawę świetlną i dźwiękową imprezy.
Serdecznie dziękuję również panu Michałowi Kaufman, paniom Monice Kipczak, Ani Krupa, Ani Sura, Katarzynie Gajek, Maciejowi Firgolskiemu oraz naszym czarodziejom od wizerunku Marioli Bonin i Pawłowi Adaszak.
Wielkie GRATULACJE dla wszystkich tancerzy za osiągnięcia, wytrwałość, za wszystkie emocje które nam dostarczacie, za to że dzięki Wam tworzymy Wielką Stylersową Rodzinę  :)
DZIĘKUJĘ
Agnieszka Sikorska


Uroczyste zakończenie sezonu Stylers Dance Studia MDK 5... Uroczyste zakończenie sezonu Stylers Dance Studia MDK 5... Reviewed by MDK5 on czerwca 18, 2019 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.