II Memoriał Michała Kosickiego za nami...


W tym roku dopisała nam frekwencja. 126 zawodników z 13 klubów szermierczych z całej Polski przyjechało do Grodu nad Brdą. Jak w poprzednim roku, zawody poświęcone były pamięci florecisty Michała Kosickiego i połączone ze zbiórką charytatywną dla tancerki Stylers Dance Studio Ady Bujak, zmagającej się z chorobą nowotworową.

Podczas zawodów odwiedził florecistów Brysio, aby zaprosić wszystkich na sierpniowe Drużynowe Mistrzostwa Europy w Lekkiej Atletyce.

Dla zgłodniałych była kiełbaska z grilla przyrządzona po mistrzowsku przez zawodników sekcji szermierczej UKS MDK 5 pod czujnym okiem pani Jadzi Raszka :) Stoisko cateringowe prowadzili Rodzice zawodników UKS MDK 5 serwując m.in. przepyszne owocowe sałatki czy chłodnik :)


Zawody rozgrywane były w trzech kategoriach wiekowych we florecie dziewcząt i chłopców.


Wyniki:
  • Floret dziewcząt:
Kat. Zuch: 
1 POKORSKA Zuzanna WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ
2 MURAWSKA Aleksandra UKS 35 BIELAWY TORUŃ
3T NOWAK Lena FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU
3T KUŁAKOWSKA Maja UKS MDK-5 BYDGOSZCZ
5 ZIÓŁKOWSKA Alicja UKS 35 BIELAWY TORUŃ
6 PLUTECKA Zuzanna WROCŁAWIANIE
7 WOŹNIAK Mira AZS AWF POZNAŃ
8 DOWNAR Anastazja WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ
Kat. Dzieci: 
1 MOŚ Teresa UKS MDK-5 BYDGOSZCZ
2 WILKOWSKA Marianna UKS DE LA SALLE GDAŃSK
3T LIDZBARSKA Oliwia UKS ATENA GDAŃSK
3T BARTOL Michalina WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.
5 KOWALEWSKA Jagoda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.
6 LEMKE Karolina UKS DE LA SALLE GDAŃSK
7 CHOSZCZ Nadia UKS ATENA GDAŃSK
8 PLUTECKA Zofia WROCŁAWIANIE.
Kat. Młodzik: 
1 KAPAŁA Emilia FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.
2 NOWAKOWSKA Aleksandra UKS MDK-5 BYDGOSZCZ
3T MIELCAREK Martyna UKS DE LA SALLE GDAŃSK
3T BYZEWSKA Alicja FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.
5 BESSMAN Gabriela UKS DE LA SALLE GDAŃSK
6 WOJEWÓDZKA Zuzanna AZS AWF POZNAŃ
7 KUŚ Natasza D' ARTAGNAN URSYNÓW.
8 JASZCZOŁT Nadia BUDOWLANI TORUŃ
  • Floret chłopców:
Kat. Zuch: 
1 GŁOWIŃSKI Igor UKS MDK-5 BYDGOSZCZ
2 KOWALSKI Patryk UKS MDK-5 BYDGOSZCZ
3T HOFFMANN Karol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.
3T SIWIŃSKI Henryk WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.
5 LEWANDOWSKI Wojciech UKS-I BOHUN TORUŃ
6 MAŁYSZEK Daniel UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM NOCHOWO
7 KONRAD Kołoszko UKS-I BOHUN TORUŃ
8 ŚWIĄTKOWSKI Ignacy UKS 35 BIELAWY TORUŃ
Kat. Dzieci: 
1 MAZUR Maciej WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.
2 BIEŃKOWSKI Aleksander UKS 35 BIELAWY TORUŃ
3T SAWICKI Patryk UKS 35 BIELAWY TORUŃ
3T KARDYŚ Alex UKS MDK-5 BYDGOSZCZ
5 LUDWICZAK Antoni WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.
6 MAKSYMOWICZ Igor BUDOWLANI TORUŃ
7 ZIELIŃSKI Konstanty UKS ATENA GDAŃSK
8 KĘDZIORA Jakub IKS LESZNO
Kat. Młodzik:
1 FOGT Jakub POLONIA 1912 LESZNO
2 WAŚCIŃSKI Gracjan IKS LESZNO
3T KWIATKOWSKI Karol BUDOWLANI TORUŃ
3T GAJC Jan D' ARTAGNAN URSYNÓW.
5 KOWALSKI Tymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ
6 GŁOWIŃSKI Szymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ
7 GULIŃSKI Cyprian BUDOWLANI TORUŃ
8 LEŚNIAREK Alex IKS LESZNO
  • Patronat Honorowy:
Piotr Całbecki – Marszałek Województwa Kujawsko – Pomorskiego
Rafał Bruski – Prezydent Bydgoszczy
  • Patronat medialny:
TVP 3 Bydgoszcz,
Radio PiK,
Express Bydgoski,
Tygodnik Bydgoski,
  • Współorganizatorzy i darczyńcy:
Polski Związek Szermierczy
Kujawsko-Pomorski Związek Szermierczy
Województwo Kujawsko – Pomorskie
Miasto Bydgoszcz
Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy
TYCO ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O
Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Rada Rodziców przy MDK 5
Centrostal Kujawy Sp. z o.o.
BMT Klimatyzacja Sp z o. o.
Państwo Kułakowscy
Szkoła Podstawowa nr 67 w Bydgoszczy

Szczególne podziękowania dla Rodziców zawodników sekcji  szermierczej UKS MDK 5 Bydgoszcz za pomoc w organizacji turnieju 💓💓💓

FOTORELACJA Tygodnik Bydgoski
II Memoriał Michała Kosickiego za nami... II Memoriał Michała Kosickiego za nami... Reviewed by MDK5 on czerwca 17, 2019 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.