I miejsca dla KROPEK i SŁODZIAKÓW :)

W miniony weekend bydgoska hala Łuczniczka wypełniła się tanecznymi rytmami. Przez trzy dni, blisko 4000 tancerzy walczyło w różnych stylach i kategoriach tanecznych w 7 edycji największego festiwalu tańca w Bydgoszczy FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL, którego organizatorem jest Szkoła Tańca Bailamos.

Tym razem na festiwal pojechało 32 tancerzy Stylers Dance Studio, główną rolę odgrywały nasze najmłodsze szkraby. W drugi dzień festiwalu odbywał się festiwal formacji i właśnie tam w kategorii 3-4 i 5-6 lat wystartowały KROPKI i KIDSIAKI SŁODZIAKI.

Jako pierwsze na parkiecie zaprezentowały się KROPECZKI , nasi najmłodsi tancerze zatańczyli rewelacyjnie, świetnie się przy tym bawiąc, otrzymali ogromne owacje publiczności.
W kolejnej kategorii zatańczyły KIDSIAKI SŁODZIAKI, 17 ekip konkurowało z naszymi tancerzami, Kidsiaki z uśmiechem i energią zatańczyli swoją choreografię. Dopingując i oglądając kolejne prezentacje, czkaliśmy na ogłoszenie wyników. Zarówno KROPECZKI jak i SŁODZIAKI stanęli na najwyższym podium zawodów, to był  fantastyczny prezent na początek Dnia Dziecka.

GRATULUJEMY 👏👏👏💓💓💓

I miejsca dla KROPEK i SŁODZIAKÓW :) I miejsca dla KROPEK i SŁODZIAKÓW :) Reviewed by MDK5 on czerwca 04, 2019 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.