Złoto dla Alexa!!! Tereska o krok od "pudła" w Gdańsku...


W miniony weekend odbył się turniej szermierczy dla dzieci "Gdańska Kuźnia". W sobotę startowały dziewczyny. Nasz klub reprezentowało 5 zawodniczek. Najlepiej spisała się Teresa Moś, która zajęła 7 miejsce. Teresa w fazie grupowej przegrała jedną walkę awansując do fazy pucharowej z wolnym losem. Nasza zawodniczka aż do ćwierćfinałów nie miała sobie równych. W kolejnej fazie przegrała z zawodniczką Fundacji GSF 8:6.

Wyniki
  • Floret dziewcząt (dzieci) 
7. TERESA MOŚ
52. OLIWIA BUDA
Startowało 55 zawodniczek.
  • Floret dziewcząt (młodzik)
24.OLA NOWAKOWSKA
37.LILIANA NOWAKOWSKA
Startowało 55 zawodniczek.
  • Floret dziewcząt (junior młodszy) 
25. JAGODA OLSZÓWKA
Startowało 38 zawodniczek.


Dzień później odbył się turniej indywidualny we florecie chłopców. Bezkonkurencyjny okazał się Aleks Kardyś!!! Aleks w fazie grupowej stracił tylko jedno trafienie. W fazie pucharowej wygrywał walki z bezpieczną przewagą. Najcięższy bój stoczył w półfinale z zawodnikiem AZS AWF Poznań Erykiem Woźniakiem wygrywając z nim w priorytecie 4:3. W finale pokonał zawodnika z Kolejarza Wrocław 8:6.

Wyniki:
  • Floret chłopców (dzieci) 
26.IGOR GŁOWIŃSKI
48. PATRYK KOWALSKI
62. SZYMON SEMRAU
Startowało 69 zawodników.
  • Floret chłopców (młodzik) 
17.TYMON KOWALSKI
49.SZYMON GŁOWIŃSKI.
Startowało 58 zawodników.

Zawodnikom i trenerom serdecznie gratulujemy ;)
Złoto dla Alexa!!! Tereska o krok od "pudła" w Gdańsku... Złoto dla Alexa!!! Tereska o krok od "pudła" w Gdańsku... Reviewed by MDK5 on maja 21, 2019 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.