Szymon Mlicki znowu na "pudle"!


W minioną sobotę odbył się trzeci, a zarazem ostatni Puchar Polski do lat 17. Najlepiej z naszych zawodników spisał się Szymon Mlicki, który przegrał dopiero w walce półfinałowej i zakończył zawody na trzecim miejscu.
Kolejny raz doszło do "bratobójczej" walki pomiędzy Igorem Bołdziło, a Kamilem Tomeczkiem. Zawodnicy spotkali się w pojedynku o awans do najlepszej "16" turnieju, znowu górą okazał się być ten starszy, Igor. O sporym niedosycie może mówić Paweł Firch, który zakończył eliminacje grupową z kompletem zwycięstw, ale przegrał swoją pierwszą walkę pucharową. Na tym samym etapie rozgrywek odpadli również Karol Kulski oraz nasz "rodzynek" w kategorii dziewcząt Jagoda Olszówka. Na dużą pochwałę zasługują Paweł Skibicki oraz Szymon Głowiński, którym po wygraniu dwóch walk w eliminacji grupowej udało się zakwalifikować do eliminacji pucharowej. Dla Pawła Skibickiego był to debiutancki start w zawodach, a Szymon Głowiński jako najmłodszy rocznik zawodów musiał rywalizować z dużo starszymi przeciwnikami.
Wyniki:
kat. floret dziewcząt (startowało 88 zawodniczek)
59. Olszówka Jagoda
kat. floret chłopców (startowało 98 zawodników)
3. Mlicki Szymon
11. Bołdziło Igor
21. Tomeczek Kamil
33. Firch Paweł
61. Kulski Karol
69. Głowiński Szymon
70. Skibicki Paweł

Wszystkim zawodnikom gratulujemy!!! A już w przyszły weekend naszych zawodników czekają starty w Pucharach Europy do lat 17. Jagoda Olszówka będzie rywalizowała w Poznaniu, a Szymon Mlicki i Kamil Tomeczek będą reprezentować Polskę w Bratysławie.

Szymon Mlicki znowu na "pudle"! Szymon Mlicki znowu na "pudle"! Reviewed by MDK5 on stycznia 07, 2019 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.