Szymon Mlicki w złotej drużynie w Halle!!!


W niemieckim Halle, w miniony weekend kolejny start z cyklu Pucharów Europy odnotowała trójka zawodników UKS MDK 5 Bydgoszcz – Szymon Mlicki, Igor Bołdziło i Kamil Tomeczek.

Pierwszego dnia zawodów rozegrany został turniej indywidualny. Eliminacja grupowa poszła po naszej myśli. Szymon po wygraniu wszystkich walk rozstawił się do turnieju z drugim numerem, Kamilowi po świetnych walkach, zabrakło jednego zwycięstwa do kompletu, a Igor wygrał trzy walki. Cała trójka została zwolniona z pierwszego pucharu. Fazy turnieju o wejście do najlepszej 64, nie przebrnął Igor Bołdziło, który przegrał z Gregorio Palmerini (Włochy). Niestety w następnym etapie przegrała pozostała dwójka naszych zawodników, Szymon Mlicki z Vincentem Hellmund (Niemcy), a Kamil Tomeczek z Jake McGillion-Moore (Irlandia)

Wyniki Turnieju Indywidualnego (startowało 187 zawodników)
33. Mlicki Szymon
39. Tomeczek Kamil
90. Bołdziło Igor

Wielki sukces następnego dnia odnotował Szymon Mlicki, który wraz z Adamem Podralskim i Adamem Jakubowskim (obaj UKS Atena Gdańsk) oraz Mateuszem Biedrzyckim (AZS-AWF Warszawa) wygrali Drużynowy Puchar Europy!!! W meczu finałowym zawodnicy poradzili sobie z reprezentacją gospodarzy. Pomimo niezbyt udanego początku meczu, następnie szaleńczym pościgu za wynikiem, pokazali, że są prawdziwą drużyną.

Wyniki Turnieju Drużynowego (startowało 29 zespołów)
1. Polska I (Szymon Mlicki, Adam Podralski, Mateusz Biedrzycki, Adam Jakubowski)
19. Polska V (Kamil Tomeczek, Tomasz Gorczyca, Mateusz Kwiatkowski, Wiktor Downar)
21. Polska IV (Igor Bołdziło, Jakub Smuda, Michał Wieczorek, Olaf Wiśnik)

Wszystkim zawodnikom gratulujemy sukcesów!!!
Szymon Mlicki w złotej drużynie w Halle!!! Szymon Mlicki w złotej drużynie w Halle!!! Reviewed by MDK5 on grudnia 18, 2018 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.