DLA ADY ... z najlepszymi życzeniami :)


Stowarzyszenie Fordońska Piwnica Artmuza 5 we współpracy z MDK 5 zorganizowało zbiórkę publiczną "DLA ADY", tancerki Stylers Dance Studio MDK 5, która choruje na nowotwór. 
Zbiórka zarejestrowana pod numerem 2018/1939/OR prowadzona była od 1.05.2018 do 10.12.2018.


W okresie trwania zbiórki udało się zorganizować kilka przedsięwzięć, podczas których do puszek zbierane były pieniądze. W czerwcu odbywały się w Młodzieżowym Domu Kultury nr 5 imprezy związane z podsumowaniem roku szkolnego, i tak tancerze Stylers Dance Studio MDK 5 organizując coroczną Galę Zakończenia Sezonu Tanecznego, poprosili swoich gości o datki do puszek, Sekcja gitary akustycznej, organizując swój koncert zakończeniowy zadbała o to by i tam była możliwość wsparcia naszej zbiórki. Również w czerwcu odbył się I Memoriał Michała Kosickiego Charytatywny Turniej Szermierczy, gdzie zbierano fundusze dla Ady, a ona osobiście otworzyła zawody życząc zawodnikom powodzenia.

Po wakacjach na portalu społecznościowym Facebook odbyła się licytacja, gdzie można było wylicytować nietuzinkowe rzeczy, przekazane przez nauczycieli MDK 5, wychowanków i ich rodziców. Do zbiórki włączyła się również sekcja grafiki komputerowej, przygotowując wspaniały kalendarz o tematyce tanecznej na nowy 2019 rok, a także sekcja fotograficzna, przygotowując wyjątkowe kartki świąteczne. Zbiórkę zakończył charytatywny Kiermasz dla Ady!,  który odbył się 1 grudnia. Koordynatorem akcji była pani Agnieszka Sikorska.


Wszystkie przedsięwzięcia w ramach zbiórki publicznej okazały się strzałem w dziesiątkę, a rezultaty zaskoczyły organizatorów.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę💓💓💓

To dzięki Wam na konto Fundacji Złotowianka, z przeznaczeniem dla Ady Bujak wpłaciliśmy 16840,33 zł !


DLA ADY ... z najlepszymi życzeniami :) DLA ADY ...  z najlepszymi życzeniami :) Reviewed by MDK5 on grudnia 22, 2018 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.