Pucharowy hat trick Seweryna Nowaczyka


W sporcie modelarskim podobnie jak w każdej innej dyscyplinie sportu szczególne uznanie budzą sukcesy potwierdzające wysoką formę w danym sezonie. Jeśli jest to sezon wieńczący karierę juniorską to zwycięstwa smakują jeszcze bardziej. Zapewne jest tak w przypadku naszego zawodnika Seweryna Nowaczyka, który startując w konkurencji modeli szybowców swobodnie latających klasy mistrzowskiej F1A wygrał cały cykl Pucharu Polski 2018 w grupie juniorów, a w grupie seniorów zakończył rywalizację na wysokim piątym miejscu.
Tegoroczny triumf uzupełniający poprzednie z lat 2014 i 2017 to swoisty pucharowy hat trick szczególnie cenny w zestawie nagród zdobytych w dotychczasowych zmaganiach. Ponadto startując w zawodach od 2012 roku Seweryn pięciokrotnie stawał na podium Mistrzostw Polski Juniorów (Mistrz Polski 2012, 2013; Wicemistrz Polski 2014, 2015; II Wicemistrz Polski 2018). Od 2014 roku jako zawodnik Kadry Narodowej Juniorów uczestniczył w Mistrzostwach Świata Juniorów 2014 (II miejsce zespołowo w klasyfikacji generalnej) i w Mistrzostwach Europy Juniorów 2015. Gdy dodamy do tego liczne miejsca na podium w zawodach Pucharu Polski i międzynarodowych zawodach Pucharu Świata to uzyskamy obraz zawodnika, który przez siedem kolejnych sezonów był w czołówce modelarzy sportowców w naszym kraju.
Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów już w rywalizacji seniorskiej ✈👏👏👏

Pucharowy hat trick Seweryna Nowaczyka Pucharowy hat trick Seweryna Nowaczyka Reviewed by MDK5 on listopada 06, 2018 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.